.

Nasze Atuty

Dowolna liczba kamer, profesjonalnych i amatorskich, małe, ale bardzo wydajne serwery, dla każdej dyscypliny sportowej, na każdy poziom rozgrywek, na całym świecie.

Oferujemy najwyższej jakości, najkorzystniejsze cenowo rozwiązania w dziedzinie videorefereeingu.

Nasze systemy wspierania decyzji sędziowskich znajdują zastosowanie w licznych dyscyplinach sportowych i są wykorzystywane nawet na najwyższym poziomie rozgrywek, posiadając oficjalną akceptację następujących organizacji:

  • National Basketball Association (NBA)
  • International Ice Hockey Federation (IIHF)
  • Higher Hockey League (VHL)
  • International Canoe Federation (ICF) W przypadku tej dyscypliny nasze systemy po raz pierwszy były wykorzystane na Olimpiadzie w Rio w 2016.

Obecnie nasz system jako pierwszy system tego typu ma otrzymać oficjalną akceptację FIFA. (https://youtu.be/jVQ2mLssf4A)

Serwery

Nasze serwery są małe i wydajne. Ich zaletą jest skalowalność. Oferujemy kilka różnych wersji sprzętowych i różne warianty oprogramowania, dostosowane do danej dyscypliny sportowej i do skali obiektu. Nasze serwery współpracują z 2 do 24 dowolnej wielkości i rozdzielczości kamer, i różnią się pojemnością pamięci.

Kamery

Zapewnimy optymalne rozwiązania w każdych warunkach, pod wodą, na dużych wysokościach, na mrozie i przy wysokich temperaturach.

Oferujemy specjalistyczne kamery, w tym kamery Full HD oraz 4K. Nasze doświadczenie pozwala nam na stosowanie tak mikrokamer, jak i kamer zdalnie sterowanych czy bezprzewodowych. Dla bardzo dynamicznych dyscyplin, jak tenis, oferujemy kamery super-slow-motion, a nawet ultra-slow-motion. Nie jest dla nas problemem wykorzystanie istniejących już instalacji kamer czy podłączenie naszego systemu do telewizyjnego wozu realizacyjnego, dzięki czemu zyskujemy kolejne źródła obrazu, jakie mogą być użyteczne dla sędziów.

Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów i uwzględniając specyfikę różnych dyscyplin, zapewniamy indywidualne, zróżnicowane jakościowo i cenowo rozwiązania.

Monitory

W podstawowej konfiguracji, stacjonarnej czy mobilnej, cały system może pracować na jednym monitorze. Aby zwiększyć komfort pracy sędziego, można podłączyć dwa monitory – odzielny, z kompletą aplikacją, dla operatora, oddzielny, tylko do odglądu wybranych kamer, dla sędziego. Nasze systemy pozwalają na podłączenie telewizorów, telebimów, rzutników, czy monitorów dotykowych, co, w szczególnych przypadlach, znakomicie podnosi jakość obserwacji akcji.