.

Nasze rozwiązania

W powiększeniu, w zwolnionym tempie, ze wszystkich kamer, z wybranej kamery, w czasie rzeczywistym lub na powtórce bez utraty sekundy nagrania – nasze rozwiązania pozwalają na szybką i szczegółową analizę wszystkich spornych momentów gry

VideoReferee® jest linią specjalistycznych produktów przeznaczonych dla sędziów sportowych. Od 2007 są one wykorzystywane w najwyższej rangi wydarzeniach sportowych. Zawsze ściśle współpracujemy z sędziami i działaczami sportowymi, nieustannie dostosowując nasze rozwiązania do konkretnych dyscyplin i wydarzeń sportowych. Nasze systemy tworzymy na bazie najwyższej jakości, sprawdzonych serwerów i kamer firmy Slomo.tv.

VideoReferee® to profesjonalny system wielokanałowy (wielokamerowy) stworzony specjalnie dla sędziów sportowych w celu ułatwienia im analizy wątpliwych sytuacji w trakcie gry. W czasie, gdy sędzia obserwuje na żywo obraz ze wszystkich kamer, ten sam obraz jest rejestrowany i na bieżąco dostępny jako materiał powtórkowy, który sędzia może obejrzeć w zwolnionym tempie lub poklatkowo. Sędzia może obejrzeć dowolnie wybrany i oznaczony przez siebie fragment w ujęciu wszystkich kamer, jednej wybranej kamery lub w zbliżeniu, nie zakłócając przy tym procesu rejestracji przebiegu gry. Nic, co wydarzyło się w trakcie rozgrywek, nie umknie kamerom, i wszystko będzie zarejestrowane. W przypadku niektórych dyscyplin, po zakończeniu zdarzenia system może automatycznie wygenerować i zapisać w formie DVD lub na pendrive raport ze wszystkimi spornymi momentami i zmianami wyników. Nasze systemy współpracują z systemami oficjalnego czasu gry i tablicami wyników, oraz są kompatybilne z większością sterowników (np. Neutronic, Westerstrand, Megalux, Omega).