.

Wydarzenia sportowe

Na indywidualne zamówienie organizatora wydarzenia sportowego dostarczymy skrojony na miarę system wraz z pełną obsługą.

Obsługiwaliśmy następujące imprezy:

HOKEJ

Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Hokeju na Lodzie, Katowice 2016

Jako EventsMedia Sp. z o. o., jesteśmy dumni, że właśnie nam powierzono dostarczenie i pełną obsługę systemu wspomagania decyzji sedziowskich podczas wszystkich meczów Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie w Katowickim Spodku, w kwietniu 2016. Niezawodny i bardzo szybki system videoReferee® firmy Slomo.tv spełniał wymagania Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF) i spotkał się z dużym uznaniem międzynarodowej ekipy sędziowskiej.

KAJAKARSTWO

Systemy videoReferee® doskonale sprawdziły się podczas European Canoe Slalom Championship w Niemczech, w 2015.

Podczas kolejnej ważnej imprezy, Mistrzostw Świata w Londynie, w 2015, stało się oczywistym, że videoReferee® jest wręcz nieodzownym narzędziem wspomagającym sędziowanie w kajakarstwie górskim

W trakcie Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 to właśnie systemy videoReferee® będą wykorzystywane przez sędziów kajakarstwa górskiego

WYŚCIGI KONNE

9-10 oraz 16-17 lipca 2016 na Hipodrom Sopot odbyły się prestiżowe wyścigi konne. 
Nasza firma dostarczyła system wspomagania decyzji sędziowskich, który wykonał duże zadanie na potrzeby komisji sędziowskiej realizując analizę powtórkową (slow-motion) każdej gonitwy.

Jednocześnie nasz system na zlecenie producenta telewizyjnego dostarczał bardzo atrakcyjne powtórki dla widzów.